• تجهیزات نفت آرال

    شرکت توسعه تجهیزات نفت آرال

    تامین تجهیزات صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، دریایی و صنایع وابسته

  • تجهیزات نفت آرال
  • تجهیزات نفت آرال
معرفی محصول

شیر اطمینان

توضيح فارسي : شیر ایمنی(به انگلیسی: Safety valve) نوعی از شیر است که جهت کنترل فشار در بویلرها و مخازن تحت فشار استفاده می‌شود.این وسیله به طور خودکار در صورت بالا رفتن فشار یا دما در مخزن وارد عمل شده و مقداری از محتویات را تخلیه می‌کند.
شیر ایمنی
همان‌طور که از نام این شیر برمی‌آید جهت ایمن ساختن لوله‌ها ودستگاه‌های دارای فشار به کار می‌رود. دارای انواع و اقسام گوناگونی بوده و می‌توان گفت که متنوع ترین نوع شیرها از نوع شیر ایمنی هستند. این شیر قابل تنظیم بوده و با توجه به فشار جاری سیال داخل آن تنظیم می‌گردند. بدان معنی که هرگاه فشار جریان بیش از فشار تنظیمی برروی شیر باشد شیر به صورت اتوماتیک جریان را قطع می‌کند واز طرف دیگر اگر فشار جریان کمتر ازحداقل فشار تنطیمی برروی شیر باشد باز هم جریان را قطع خواهد کرد. به همین علت در مسیر عبور سیالی که تغییرات فشار ناگهانی در آن محتمل است از وجود این شیر استفاده می‌گردد. مدله‌ای مختلفی از این شیر موجود است که همگی از نظر عمل تقریباً مشابه یکدیگرند و به هرحال با توجه به یک فشار تنظیم شده بر روی آن‌ها جریان را قطع می‌کنند. نوع دیگر این شیر را می‌توان طوری تنظیم کرد که به طور اتوماتیک در موقع لزوم باز شود.
نوع دیگری از شیرهای ایمنی نیز موجود است که به آن‌ها شیرهای اطمینان فشارشکن گویند. این شیر برخلاف نمونه بالا با توجه به شرایط تنظیمی برروی آن و موقعیت سیال در وقت لازم باز می‌شود و جریان را تغییرمی‌دهد و یا به عبارت ساده‌تر از فشارلوله می‌کاهد.

اطلاعات بيشتر :

www.aralpetroil.com

واحد شمارش :

عدد

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

7336

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به توسعه تجهیزات نفت آرال می باشد.

طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت نمایشگاه مجازی