درباره ما

- ما که هستیم؟

شرکت توسعه تجهیزات نفت آرال با بیش از 10 سال سابقه علمی و تجربی و رعایت اصول مهندسی و استانداردهای روز جهان در راستای ارائه خدمات، تامین تجهیزات و ملزومات صنعتی فعالیت خود را آغاز نموده و در حال حاضر یکی از بزرگترین عرضه کنندگان لوله و اتصالات شیرآلات و سایر تجهیزات مورد مشابه مصرف طرح ها و پروژه های صنعتی در ایران می باشد و توانسته است گستره بسیار وسیعی از نیازهای مشتریان داخل کشور را تامین نماید. این صنایع عبارت اند از :

   نیروگاه

  نفت و گاز

  پتروشیمی

   کارخانجات

   آب و فاضلاب

   صنایع غذایی

0
+
سابقه کاری
0
+
محصولات
0
+
پروژه های انجام شده
0
+
برند های معتبر

 

ما در چه زمینه هایی مفتخر به همکاری با شما عزیزان خواهیم بود

تمام سعی ما بر این است که بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه کنیم تا در بازار کار امروزی از نظر کیفیت همیشه در صدر و پیشتاز رقیبان خود باشند.

آنچه ما به شما ارائه میکنیم بهترین متریال و با کیفیت ترین برند های روز جهان است. تیم تامین تجهیزات آرال با پشتوانه بیش از ده سال سابقه کاری خود در ضمینه های صنعتی کشور به شما عزیزان این اطمینان را میدهد که تمام خواسته های شما را به بهترین وجه برآورده خواهد کرد.

تامین، تولید و واردات

تامین ، تولید و واردات انواع لوله، اتصالات و شیرآلات فشار قوی با متریال استنلسکربن استیل و آلیاژی.

تامین تجهیزات

تامین تجهیزات ابزار دقیق و کنترل کمی و کیفی.

تولید

تولید انواع واشر(گسکت)، فلنج، اتصالات و شیرآلات

مشاوره و همکاری

مشاوره و همکاری، ارائه پیشنهادات فنی و مالی (ریالی، ارزی).

شرکت تامین تجهیزات آرال دارای طیف متنوعی از محصولات در جهت تامین تجهیزات و ملزومات صنعتی مورد نیاز در در زمینه های صنایع نفت و گاز، پتروشیمی ، نیروگاه، آب و فاضلاب، صنایع غذایی و کارخانجات است.

بسیاری از این محصولات عبارت اند از : انواع لوله های بدون درز ، انواع ورق های آلیاژی، گسکت، پیچ و مهره، شیر آ لات صنعتی هیدرولیکی و پنوماتیکی، اتصالات و شیر آلات ابزار دقیق، فشار سنج و دما سنج های صنعتی،
تجهیزات سی ان جی ، اتصالات فورج جوشی فلنج و ...... می باشد.