پروژه ها

شرکت توسعه تجهیزات نفت آرال

ما مفتخریم که کارنامه 10 سال حضور فعال خود را در صنایع نفت، گاز و پتروشمی، در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

پالايش نفت امام خمیني (ره) شازند

شرکت پالایش نفت امام خمینی تولید کننده بنزین یورو ۴ یکی از مهمترین پالایشگاههای نفت کشور است. پالایشگاه امام خمینی (ره) شازند (پالایشگاه اراک) یکی از شرکتهای فرعی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران می‌باشد که به عنوان بزرگترین پالایشگاه تک واحدی ایران در سال ۱۳۷۲ با ظرفیت اسمی ۱۵۰ هزار بشکه در روز راه‌اندازی گردید.

 

تعداد قرارداد هاتاریخ قرار داد ها شرح كالا
21399لوله - ورق استیل

شرکت پالايش نفت تبریز

شـركـت پالايـش نفـت تبريـز هـم اكنـون سهـم حـدود 7 درصـدی از تـوان تصـفيه نفـت خـام كـل كشـور را با تبـديل به فـرآورده هـای اصلی و ويژه به خود اختصاص داده و تأمیـن بخـشی از سوخـت مايـع مورد نيـاز شـمال غـرب كشــور (اسـتان های آذربايجان شرقی، آذربايجان غربی، زنجان و كردستان) را برعهده دارد.

 

تاريخ شروع قراردادتاريخ پايان قراردادشماره قراردادشرح كالا
139413941005اتصالات

پتروشیمي شهید تندگويان

پتروشیمی شهید تندگویان بزرگ‌ترین تولیدکننده محصولات مهم و استراتژیک پلی‌اتیلن ترفتالات (PET) و اسید ترفتالیک خالص (PTA) درکشور است.این شرکت از ۳ بخش تولیدی شامل شیمیایی، پلیمری و نساجی تشکیل شده است.

 

تاريخ شروع قراردادتاريخ پايان قراردادشماره قراردادشرح كالا
13971397STPC971313لوله - اتصالات - فیتینگ

شرکت نفت سپاهان

پالایشگاه نفت سپاهان در سال 1371 به­ عنوان یکی از واحدهای پالایشگاه اصفهان آغاز به فعالیت نمود. این واحد پالایشگاهی در ابتدای مهر ماه سال 1378 به­ صورت یک شرکت سهامی خاصت حت عنوان شرکت تصفیه روغن اصفهان تأسیس شد.

 

تاريخ شروع قراردادتاريخ پايان قراردادشماره قراردادشرح كالا
139513951031فیتینگ

پتروشیمي خراسان

شركت سهامي پتروشيمي خراسان، بزرگترين مركز توليد محصولات شيميايي شمال و شمال شرق كشـور، در ارديبهشـت سال 1371 در بجنورد، مركز استان خراسـان شمالي تأسيس و از خرداد 1375 با آغـاز فعاليت‌هاي بهره‌برداري در ليست بنگاههاي صنعتي و توليدي كشور قرار گرفت.

 

تاريخ شروع قراردادتاريخ پايان قراردادشماره قراردادشرح كالا
13951395PKS-9430435-TDابزار دقیق

پتروشیمي رازی

مجتمع پتروشیمی رازی یکی از مهمترین کارخانه‌های تولید کودهای ازته و فسفاته و مواد شیمیایی کشور می‌باشد.این مجتمع بزرگترین تولیدکننده آمونیاک، کود اوره، اسید سولفوریک و گوگرد و تنها تولیدکننده اسید فسفریک و کود دی‌آمونیم فسفات (کود مخلوط فسفات و سولفات آمونیوم) در ایران می‌باشد.

 

تاريخ شروع قراردادتاريخ پايان قراردادشماره قراردادشرح كالا
13981398BPC-S-9740469لوله - شیرآلات - اتصالات

پتروشیمي نوری

شرکت پتروشیمی نوری، چهارمین تولیدکننده محصولات آروماتیک کشور، به ظرفیت ۴.۵ میلیون تن در سال، در زمینی به مساحت ۶۱ هکتار در استان بوشهر، بندر عسلویه، منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس احداث شده‌است.

 

تعداد قرار داد هاتاریخ قرار داد ها شرح کالا
18 1399،1398،1397،1396،
1394،1395
لوله - فیتینگ - تیوب - اتصالات - شیرآلات - لوله آلیاژی

شرکت توسعه پروژه های مپنا

شرکت احداث و توسعه پروژه‌های ویژه مپنا (توسعه ۳) اجرای طرح‌های ویژه نیروگاهی و صنعتی در داخل و خارج از ایران را بر عهده دارد. این شركت به‌عنوان پیمانکار عمومی با تمرکز بر حوزه انرژی و تأسیسات جانبی صنایع در بازارهای داخلی و منطقه‌ای فعالیت می‌‌کند و با تکیه بر سرمایه‏های انسانی و شرکای کارآمد و دانش روز در جهت تأمین و حفظ حقوق کلیه ذینفعان و توسعه پایدار...

 

تاريخ شروع قراردادتاريخ پايان قراردادشماره قراردادشرح كالا
139513951006لوله - اتصالات

شرکت هوايار

گروه صنعتی هوایار فعالیت خود را در ۱۳۷۷ به منظور تولید کمپرسورهای صنعتی و تجهیزات جانبی هوای فشرده در ایران آغاز نمود. هوایار با همت و تلاش هیئت مدیره، مدیران، کارمندان و کارگران موفق به دریافت گواهی نامه‌های IMS (مدیریت یکپارچه) از جمله: OHSAS 18001:2007, ISO 14001:2004, ISO 9001:2008 از IMQ ایتالیا، گواهینامه محصول با کیفیت از ICS Group کانادا و همچنین عضویت در شبکه جهانی IQNet گردیده است.

 

تاريخ شروع قراردادتاريخ پايان قراردادشماره قراردادشرح كالا
139613961030تیوب

شرکت فرسا شیمي

شرکت فرسا شیمی به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و تامین کنندگان اتیلن گلیکول (EG) در جهان از دسامبر 2007 تولید خود را آغاز کرد و مقادیر قابل توجهی را به بازارهای آسیایی و اروپایی صادر کرد.کارخانه تولیدی فارسا شیمی در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس (PSEEZ) که عسلویه نیز نامیده می شود، در کرانه خلیج فارس در جنوب ایران واقع شده است.

 

تعداد قرارداد ها تاریخ قرار داد هاشرح كالا
91399،1397،1396فیتینگ - اتصالات - شیرآلات - لوله

پتروشیمي میاندوآب

این مجتمع با ظرفیت تولید سالانه ۱۴۰ هزار تن پلی‌اتیلن سنگین به خط اتیلن غرب کشور متصل شده.طرح پتروشیمی میاندوآب ظرفیت اسمی تولید ۱۷۵ هزار تن پلی‌اتیلن در سال را دارد و خوراک این واحد از طریق خط لوله اتیلن غرب به مقدار تخصیص یافته ۱۴۰ هزار تن در سال تامین خواهد شد.

 

تعداد قرار داد هاتاریخ قرار داد ها شرح کالا
41396
لوله - پیچ و مهره - اتصالات - شیرآلات - الكترود

پتروشیمي آبادان

در اواخر سال 1342 انستیتو نفت فرانسه از طریق سازمان برنامه و بودجه مامور شد تا در مکان ایجاد صنایع پتروشیمی در ایران مطالعات جامعی به عمل آورد . این مطالعات منجر به تاسیس شرکت سهامی پتروشیمی آبادان با مشارکت 74 % سهم شرکت ملی پتروشیمی و 26% سهم شرکت ب اف گودریج آمریکا گردید. در سال 1346 عملیات ساختمانی مجتمع توسط شـرکت لاماس آمریکا آغاز و در سال 1348 رسما به بهره برداری رسید .

 

تاريخ شروع قراردادتاريخ پايان قراردادشماره قراردادشرح كالا
13971397AD-23005816ابزار دقیق - شیرآلات - تیوب

پتروشیمي لرستان

موقعیت جغرافیایی: استان لرستان -کیلومتر 12 جاده خرم آباد – کوهدشت
مشخصات طرح: نام طرح:پتروشیمی لرستان مجری طرح: شرکت پتروشیمی لرستان محل اجراء: استان لرستان مساحت:130 هکتار مالکیت:100 درصد شرکت پتروشیمی باختر صاحب لیسانس:بازل و اکسن تاریخ شروع طرح: 1388 تاریخ آغاز به کار: 1392

 

تاريخ شروع قراردادتاريخ پايان قراردادشماره قراردادشرح كالا
13971397LPD-9510021/B21ابزار آلات

شرکت تولید برق سنندج مپنا

"شرکت توليد برق سنندج مپنا" با هدف بهره‌برداری از نيروگاه سیکل ترکیبی سنندج به ظرفيت 956 مگاوات واقع در استان کردستان تأسیس شد. با عملکرد خوب این شرکت و دستیابی به نرخ خروج اضطراری، نیروگاه سیکل ترکیبی سنندج موفق به دریافت تقدیرنامۀ معاونت راهبری تولید شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی شد و در ارزیابی مبتنی بر شاخص نرخ انرژی قابل تولید، در سال 1392 به کسب رتبۀ چهارم و در سال 1394 به کسب رتبۀ پنجم در میان نیروگاه‌های کشور نایل آمد. سهم تولید بالای نیروگاه سیکل ترکیبی سنندج در شبکۀ سراسری که به صورت میانگین در چهار سال اخیر به میزان 95/1 درصد بوده است، از ویژگی‌های قابل‌توجه این نیروگاه محسوب می‌شود.

 

تاريخ شروع قراردادتاريخ پايان قراردادشماره قراردادشرح كالا
13971397BALL VALVE
1051
شیرآلات

پارس فولاد سبزوار

این شرکت به منظور مدیریت و توسعه کارخانه های آهن اسفنجی، فولادسازی و ماشین ریخته گری با ظرفیت ۸۰۰ هزار تن در فاز اول در خرداد ماه ۱۳۹۴تاسیس و در اردیبهشت ۱۳۹۷ با حضور ریاست محترم جمهوری راه اندازی و افتتاح گردید . هدف از سرمایه گذاری در این مجموعه ، هدایت بخشی از نقدینگی موجود در کشور به سمت تولید ، تکمیل و ایجاد توازن در زنجیره فولاد، توسعه مناطق کمتر توسعه یافته و نیزتولید و ایجاد اشتغال پایدار و در نهایت تقویت اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی بوده است.

 

تاريخ شروع قراردادتاريخ پايان قراردادشرح كالا
13971397لوله تیوب

پتروشیمي ايلام

شرکت پتروشیمی ایلام، از نوع سهامی خاص بوده و تابعیت آن ایرانی است. موضوع شرکت عبارت است از:

  • احداث، راه‌اندازی و بهره‌برداری از کارخانجات صنعتی به منظور تولید، بازاریابی، فروش، صدور محصولات پتروشیمی، ذخیره و صادرات و تبدیل کلیه مواد پتروشیمی، پتروشیمیایی و فرآورده‌های فرعی و مشتقات ذیربط آنها.
  • استفاده از تسهیلات مالی و اعتباری بانک‌ها و موسسات اعتباری.
  • انجام عملیات خدماتی، مالی، اعتباری (غیربانکی) و بازرگانی در خصوص موضوع شرکت.
  • انجام کلیه عملیاتی که به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم برای تحقق اهداف شرکت لازم و مفید بوده و یا در جهت اجرای موضوع شرکت، با رعایت قوانین و مقررات مربوطه، ضرورت داشته باشد.

 

تاريخ شروع قراردادتاريخ پايان قراردادشماره قراردادشرح كالا
13971397970354لوله - شیرآلات - اتصالات

پتروشیمي شیراز

شركت پتروشيمی شيراز بعنوان اولين واحد توليدی صنايع پتروشيمی ايران  در سال 1342 به منظور توليد کودهای شيميايی ازته آغاز به فعاليت نمود.اين شركت در 45 کيلومتری شهر شيراز، در مجاورت رودخانه کر و در نزديکی مرودشت واقع گرديده است. وسعت شركت 300 هکتار است که از اين مقدار 72 هکتار آن را محوطه صنعتی تشکيل ميدهد. ارتفاع شركت از سطح دريا حدود 1600 متر می باشد. شروع به کار شركت با بهره برداری از 4 واحد توليد آمونياک، اوره، اسيد نيتريک و نيترات آمونيوم و نيز واحد تامين سرويسهای جانبی ( آب ، برق ، بخار و هوای فشرده ) توام بوده و پس از آن با توجه به نياز کشور، طرحهای توسعه متعددی به مرحله اجرا در آمده است.

 

تاريخ شروع قراردادتاريخ پايان قراردادشماره قراردادشرح كالا
13981398PSS-9541517شیرآلات

شرکت صنايع داتیس انرژی

شرکت صنایع داتیس انرژی توسط جمعي از مهندسان مکانيک، الکترونیک، هوافضا، شیمی و متالوژی در مقاطع دکتري و کارشناسي ارشد تاسیس گردید. تیم تشکیل دهنده قبل از تاسیس شرکت، در قالب گروه مذکور در زمینه ­های مختلف (طراحی و ساخت انواع مختلف دستگاه­های آزمایشگاهی، طراحی و ساخت قطعات گوناگون کامپوزیت، طراحی انواع سیستم­ های نیروگاهی و پتروشیمی، طراحی و ساخت انواع قالب­ها و فیکسچرها، طراحی و ساخت انواع مختلفی از دستگاه­های صنعتی) مشغول به فعالیت بودند و با تاسیس شرکت در سال ۱۳۸۶، تمامی توان خود را در جهت ارتقاء دانش فنی کشور در رسیدن به عالیترین جایگاه خود به کار بسته ­اند.

 

تاريخ شروع قراردادتاريخ پايان قراردادشرح كالا
13981398کانكتور

پترو کاران شفق کیش

از ۱۵سال پیش تا همین حالا ما در زمینه فرآیندهای انتقال جرم و حرارت و کاربردهای آن در فرایندهای شیمیایی در حال فعالیت هستیم. ما راه حلهای صنعتی در زمینه انتقال جرم و حرارت و خدمات میدانی را برای صنایع فرآیندی شیمیایی ارائه میدهیم. راه حلهای اقتصادی و مدرن ما استانداردهای کار را در زمینه انتقال جرم و حرارت بالا میبرد.

 

تاريخ شروع قراردادتاريخ پايان قراردادشماره قراردادشرح كالا
13991399CUR-1094اتصالات

پتروشیمي مرجان

شرکت پتروشیمی مرجان با ظرفیت ۵ هزار تن در روز و یک میلیون و ۶۵۰ هزار تن در سال، در زمره یکی از صادرکنندگان بزرگ پتروشیمی کشور است.یکی از طرح های تکمیل شده در منطقه ویژه اقتصادی انرژي پارس است. میدان گازی پارس جنوبی یکی از بزرگترین منابع گازی مستقل جهان، در عمق سه تا چهار هزار متری از کف دریا، در زیر آبهای گرم خلیج فارس، روی خط مرزی مشترک ایران و قطر در فاصله  105  کیلومتری از بندر عسلویه قرار دارد که یکی از اصلی ترین منابع انرژی کشور به شمار می آید. مساحت این میدان گازی 9700 کیلومتر مربع است که سهم متعلق به ایران 3700  کیلومتر مربع می باشد. با توجه به اهمیت طرح های پتروشیمی در پیشرفت اقتصادي، در حال حاضر بیش از 60 طرح در نقاط مختلف كشور در دست اجراست.

 

تاريخ شروع قراردادتاريخ پايان قراردادشماره قراردادشرح كالا
13991399PID-980382 PID-980405فن تجهیزات وارداتي